+48 664 319 444
  • szerokość
  • profil
  • średnica
  • producent

O nas

Od czego się zaczęło...

Powstanie firmy zapoczątkowała pasja do motoryzacji oraz potrzeba posiadania najwyższej klasy ogumienia. W ten sposób powstał sklep oferujący, dostarczający i realizujący serwis sprzedawanych opon.

Od początku działalności RacingTires.pl stawiamy na sprawdzone, uznane na świecie zarówno w motorsporcie jak i w codziennej jeździe, marki ogumienia.

Dlatego dwa lata po rozpoczęciu działalności, firma RacingTires.pl staje się przedstawicielem marki Federal, mogąc od tej pory zaoferować klientom znakomite osiągi w korzystnej cenie.

Dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas wielu testów na torze Poznań, zespół wyścigowy RacingTires.pl zdobywa mistrzostwo w Wyścigowym Pucharze Polski już podczas debiutanckiego sezonu.

Federal FZ-201 zostaje najszybszą oponą DOT na tym torze, a my reprezentujemy go na rynku polskim.

 

Nadszedł czas zmian...

Rok 2012 to wiele zmian, związanych z szybkim rozwojem. Firma przekształca się w spółkę, a zespół wyścigowy zmienia nazwę - od teraz to PSS AVTEK RACING TEAM.

W tym roku drużyna testuje kolejne modele opon, w tym także wyścigowe slicki marki Yokohama, które mają okazać się tajną bronią w 2013 WSMP

Aktualnie marka RacingTires.pl dostarcza opony zawodnikom Driftingowych Mistrzostw Polski, gdzie sponsoruje jeden z największych teamów - Valvoline PUZ Drifting Team.

Do grona wspieranych zawdoników dołącza Łukasz Lachtera, reprezentujący RacingTires.pl na lokalnych imprezach sportowych.

PSS AVTEK RACING TEAM debiutuje w WSMP, kontynuując dobrą passę z poprzedniego sezonu. Oczywiście nie zabraknie nas w Polskich Mistrzostwach Driftingowych, ten sezon przelecimy bokiem razem z Pawłem Trelą oraz ekipą Trela Motorsport.

 

RacingTires aktualnie...

Posiłkując się kilkunastoletnim doświadczeniem z toru, skupiamy się na dostarczaniu opon sportowych bezpośrednio do klienta. Analizujemy, korygujemy i aktualizujemy oferty, by każdego roku dostarczać ogumienie dopasowane do coraz nowszych wymogów turniejowych oraz indywidualnych potrzeb klienta.

Lata testów i setki wyciągniętych wniosków pozwalają nam określić się mianem największego sklepu z oponami sportowymi w Polsce, który dostarcza ogumienie do profesjonalnych teamów na największe sportowe wydarzenia.

 

RacingTires.pl - opony sportowe • ul. Logistyczna 4 • Bielany Wrocławskie Copyright 2020-2024 by RacingTires.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone